Skladovací kontejner

Co jsou skladovací kontejnery?

Skladovací kontejnery jsou kontejnery, které byly původně vyrobené pro námořní přepravu. Jsou to ocelové přepravní kontejnery. Tato ocel je anti-korozní, díky čemuž nejsou jen odolné a bezpečné, ale také odolávají většině druhů špatného počasí.
 

Jak jsou skladové kontejnery těžké?

20 stopý (6 m dlouhý) kontejner váží 2,2 tuny.

40 stopý (12 m dlouhý) kontejner váží 4 tuny.
 

Jak bezpečný je skladovací kontejner?

Skladové kontejnery jsou velmi bezpečné a prakticky odolné proti vandalismu. Jako standard jsou vybaveny visacími zámky na dveřích rukojetí. Pro extra zabezpečení si můžete přikoupit další druhy zabezpečení.
 

Lze skladovací kontejner umístit kamkoli?

Na určeném místě je třeba prostor pro manipulaci. Nejlepší bude, když nám napíšete a zeptáte se.
 

Potřebuji pro kontejner povolení?

Skladový kontejner na místě není trvale, takže ve většině případů ne. Pokud ale kontejner chcete umístit do obydlené oblasti, vedle křižovatky, a sousedé by si mohli stěžovat, doporučejeme se zeptat autorit.
 

Pokud si skladovací kontejner pronajmu, mohu ho později koupit?

Pokud se s CARU domluvíte předem, lze to jednoduše zařídit.
 

Pokud si  skladový kontejner od CARU zakoupím, odkoupíte ho ode mně zpátky?

Ano. Výsledná cena závísí na věku a stavu kontejneru, spolu s náklady na dopravu. Více informací naleznete v sekci Pronájem kontejnerů
 

Mohu si konkrétní skladovací kontejner prohlédnout?

Ano, kontejnery jsou dostupné na našich depech po celém světě, takže se po domluvě můžete na ně podívat a před koupí vybrat.
 

Skladovací kontejner – jednoduchý a elegantní

Skladování na jakémkoli místě. Stohování. Vnitřní i vnější použití. Na rozdíl od jiných řešení, jako jsou sklady, kontejner vyřeší všechny problémy. Díky tomu bude vše podle vašich představ.
 

Nejefektivnější skladování

Vysoká odolnost. Vysoký poměr cena/výkon. Prodej i pronájem. Úpravy přímo pro Vás. Sklad vám nic takového nabídnout nemůže.
 

Se skladovacím kontejnerem jednoduše

Proč by mělo být skladování problémem, který musíte neustále řešit? Skladový kontejner je váš, můžete si ho umístit kam chcete. Množství zboží, které uskladníte je také na Vás. Na rozdíl od skladů se skladovací kontejner přizpůsobí vám. Kontejner Vám skladování ulehčí, a ušetříte tak čas.
 

Odolný skladový kontejner

Dokonalá odpověď na problémy při skladování. Ať už prší nebo sněží, skladový kontejner Vaše zboží ochrání. S předpokládanou dobou použití 20 let se můžete spolehnout, že cokoli necháte uvnitř kontejneru, zůstane v bezpečí.
 

Neodolatelná cena

Prodej i pronájem. Nový, po první cestě nebo použitý. Co kdybyste si cenu mohli určit sami? Bez ohledu na to, jaké jsou vaše požadavky, skladovací kontejner se vám dokonale přizpůsobí. A ať už si vyberete jakkoli, vždy vám bude efektivně sloužit.
 
skladovaci_kontejnerskladovaci_kontejner_1skladovaci_kontejner2

mrazici-kontejnerskladovaci-kontejnerprepravni-kontejner

Facebook
LinkedIn
Instagram